Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Společnost směrem na Warszawu  (Přečteno 67696 krát)
romen



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 15, 2012, 12:50:42 am »

Dobrý den rád bych poprosil slušného řidiče který by mněl trasu do Warszawy,jedu na městský úřad,kde jsem přihlášený.Je mi 30 let nekouřím a nepiju,na oběd dám i na benzín rád bych vyjel v tom to měsíci nebo začátkem novýho měsíce moc si toho vážím a děkuji.Můžete se mi ozvat na e-mail:
wietrowski-roman[zavináč]seznam.cz  ještě jednou děkuji.


* Roman.jpg (67.83 KB, 599x800 - prohlédnuto 2743 krát.)
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #1 : Leden 25, 2015, 01:04:07 pm »

Ahoj,

napsal jsi pěkný inzerát i velmi dobrou češtinou, ale neuvedl jsi, odkud že to chceš jet. To je důležité pro to, aby se ti mohl ozvat patřičný řidič.

Tato odpověď už není ani tak pro Romana; spíše slouží jako připomenutí ostatním, že musíte předávat všechny informace ( a včas ), tj. kdo odkud kam kdy jak a proč. Případně "za kolik", byznysáci. Úsměv

Čím více informací předáte, tím snazší je komunikace, a méně nedorozumění.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Ireland.sk © 2024
Irsko očima krajanů. Vše o životě v Irsku. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Irsku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Irsku. Články a diskuze s užitečnými a aktuálními informacemi. Inzerce ubytování a práce, seznamka a spolujízda z a do Irska.

Zahnarzt München |