Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam kamaradku/kamarada na pokec  (Přečteno 117656 krát)
Beata



Karma: 1
Příspěvků: 10


« : Červen 15, 2010, 09:40:56 am »

Ahoj,

najdu v Hamburgu nejake Cechy na obcasne setkani a pokec?
Jsem na materske dovolene, takze mam spoustu casu i pres den.

Beata
Zaznamenáno
Daniela 1



Karma: 1
Příspěvků: 9


« Odpověď #1 : Červenec 16, 2010, 08:58:17 am »

Ahoj bydlim ted v Reinbeku - hned vedle Hamburgu... kdy mas cas, rada na kafco zajdu. mam 5-ti leteho kluka Oliverka, super manzela , hodne pratel, ale z cech tady nikoho jeste neznam Smutek . Ozvi se, budu moc rada. Daniela - 33
Zaznamenáno
Beata



Karma: 1
Příspěvků: 10


« Odpověď #2 : Červenec 16, 2010, 10:06:58 am »

Ahojky,
budu urcite rada. Napisu. Jenom jaky je na Tebe kontakt? Email nebo mobil...
Mam spousta volneho casu, takze zalezi, jak se domluvime.
Jezdis do HH? Nebo bych pripadne mohla prijet ja za Tebou.
Akorat ted odjizdim za rodicemi do Cech a vracim se az 8.8. takze snad az pak bych se ozvala.

Mam taky kluka, Adama. Jsou mu ted teprve 4 mesice Úsměv A manzela Nemce Úsměv

Budu se tesit na odpoved.

Zatim ahoj,
Beata
Zaznamenáno
jana.s



Karma: 1
Příspěvků: 8



« Odpověď #3 : Červenec 21, 2010, 12:49:21 pm »

Beato, zdravim
jsem na techto strankach zase po sto letech a co nevidim... Ceska a jeste k tomu s miminkem :-) To se musim hned ozvat :-) Jsem toho casu tez na materske, jen s tim rozdilem, ze na to sve miminko teprve cekam (termin 11. sprna, takze vlastne kazdou chvili :-) ).. a bude to taky kluk :-) a manzela mam tez Nemce... Budu rada, kdyz navazeme kontakt a prilezitostne se i sejdem :-)

Jana

Jo, my bydlime v Eilbeku.
Zaznamenáno
Beata



Karma: 1
Příspěvků: 10


« Odpověď #4 : Červenec 24, 2010, 03:51:02 pm »

Ahoj Jano,

no tak to je prijemna nahoda. A v Eilbeku, to je kousek od Mundsburg, kde bydlim ja.
Ja jsem ted do 8.8. v Cechach u rodicu, ale jak se vratim, tak se Ti ozvu a muzeme se potkat Úsměv

Kdybys do te doby porodila, tak drzim palce a preji hodne stesti v prvnich dnech !!

prosim, napis mi na sebe mailovou adresu nebo mobil, at si nemusime psat pres tenhle web.

Kontakt na mne je: beata.michalova[zavináč]gmail.com

Zatim ahoj.

Budu se tesit,

Beata
Zaznamenáno
mbas



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #5 : Srpen 11, 2010, 12:16:44 am »

ahoj holky,
ráda bych se k vám taky přidala, jsem teď těhotná, bydlíme poblíž Eidelstedt. Manžel je taky Němec. Jsem teď v ČR, ale asi 16.8. dorazím. Psala jsem Beatě i na mail, ale bohužel žádná odpověď. Tak se budu těšit.
Pa.
Marie
Zaznamenáno
Beata



Karma: 1
Příspěvků: 10


« Odpověď #6 : Srpen 11, 2010, 02:16:38 pm »

Ahoj Marie,

tak to je supr Úsměv
Ja se s Janou uvidim asi tenhle patek, pokud teda do te doby neporodi Úsměv
Kazdopadne, az dorazis, tak napis a domluvime se.
Bohuzel jsem zadny email nedostala  Smutek jinak bych byla odpovedela. Jeste jednou adresa :beata.michalova[zavináč]gmail.com nebo pro jistotu mobil: 01511736062

Tak na napsanou a na videnou  Úsměv
Beata
Zaznamenáno
Daniela 1



Karma: 1
Příspěvků: 9


« Odpověď #7 : Srpen 12, 2010, 06:44:29 am »

Ahoj Beato, jak bylo v Cechach? Hezky pozdrav z Reinbeku posila Daniela.....dame kafe?
Zaznamenáno
Beata



Karma: 1
Příspěvků: 10


« Odpověď #8 : Srpen 12, 2010, 12:16:58 pm »

Ahoj,
to vis, doma vzdy dobre ...  Úsměv

Jasne, muzeme. Kdy a kde ? Pristi tyden?
Napis mi prosim na beata.michalova[zavináč]gmail.com nebo na 01511736062.
To je lepsi nez tady pres germany.cz

Zjistuji, ze tady je vic ceskych maminek s nemeckymi manzely  Škleb tak mozna pak nekdy podniknem neco spolecne !

Zatim a budu se tesit na zpravu

Beata
Zaznamenáno
jana.s



Karma: 1
Příspěvků: 8



« Odpověď #9 : Srpen 13, 2010, 08:27:45 am »

Jeee, no ja ziram, dalsi Ceska v HH :-) Timto zdravim Marii :-)
Parada, aspon uslysi ta nase miminka dostatek cestiny... z toho mam totiz trochu hruzu, z te dvojjazycne vychovy ;-)
Zaznamenáno
mbas



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #10 : Srpen 17, 2010, 08:57:50 pm »

ahoj holky,
tak uz jsem zpatky v HH. Vycetla jsem, ze se mozna uvidite ted v patek. Rada bych se pridala, ale zalezi na tom, kdy se sejdete. Odpoledne jedeme do Kolina nad Rynem, manzel tam ma rodinu. Jeho mamca me jeste ani nevidela tehotnou. Ja mam rodit v rijnu, ale uz ted jsem tak ohromna, ze se me kazdy od pateho mesice pta, zda rodim pristi mesic Úsměv)) Jinak jedeme na vikend, takze od pondeli jsem zase zpet.
Dejte vedet, jak se tedy uvidite. A kde budes Jani rodit? Muj tel je 015208421566. Tak zatim a budu se moc tesit.
Pa.
Marie
Zaznamenáno
Alen



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #11 : Srpen 19, 2010, 12:22:17 pm »

Ahoj holky,to jsem ani netusila,ze tu mam v ´,okoli´´tolik ceskych maminek,bydlim v Billstedtu,jeste jsem take na materske dovolene,ale uz jen do zarI,ale na pokec si cas najdu:D.Mam dva kluky 4a 1rok.Rada bych se svami vsemi take seznamila.Tak jestli mate chut tak pisnete.zatim pa Alena
Zaznamenáno
Beata



Karma: 1
Příspěvků: 10


« Odpověď #12 : Srpen 22, 2010, 09:57:06 pm »

Ahoj Aleno,
tak to mne taky tesi, ze je tady tolik ceskych maminek. Jana zrovna porodila a Marie ceka dite za 2 mesice.
Tak az pak vsechny budeme moci vyrazit, tak urcite dame vedet.
Jen prosim, napis mi svoje mobilni cislo nebo nejaky jiny kontakt, abychom si nemusely dopisovat pres tenhle web Úsměv

Diky moc. Zatim a na videnou.
Beata
Zaznamenáno
jana.s



Karma: 1
Příspěvků: 8



« Odpověď #13 : Srpen 23, 2010, 06:20:24 pm »

Jeee no to je parada, kolik je tu ceskych maminek :-)
Jj, ja uz mam ted doma 6ti denniho chlapecka Honzika :-))

Marie, rodila jsem v Marienkrankenhaus (je to tady u nas za rohem, takze pro tebe pomerne z ruky, ale kdybys mela nejake otazky, tak se klidne ptej. Ted uz muzu machrovat, ze jo, kdyz to mam za sebou ;-))

A v Billstedtu mame babicku s dedou a jednou tam asi budem i bydlet... tak to se s Alenou urcite jedno sejdem :-)

Az si na sebe s prckem trochu zvyknem, tak jsem pro sraz vsemi deseti :-))

Jana (jana_schoenfeld[zavináč]web.de)
Zaznamenáno
Alen



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #14 : Srpen 24, 2010, 11:41:47 am »

Ahoj holky,tak tady je muj mail:alenapeteli[zavináč]yahoo.de.Tak pisnete,rada vas poznam.Jinak ti Jana blahopreju k synkovi,at je zdravy a dela vam jen samou radost.zatim pa Alena
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Ireland.sk © 2024
Irsko očima krajanů. Vše o životě v Irsku. Informace o práci, ubytování, studiu a cestování v Irsku. Česká a slovenká krajanská komunita žijící v Irsku. Články a diskuze s užitečnými a aktuálními informacemi. Inzerce ubytování a práce, seznamka a spolujízda z a do Irska.

Zahnarzt München |